pulseaudio.master-tx - en to uk translation catalogue (515 entries)

en: 			Part of profile(s): %s
uk: 			Частина профілів: %s

en: 			Properties:
    				%s
uk: 			Властивості:
    				%s

en: 		%s: %s (sinks: %u, sources: %u, priority: %u, available: %s)
uk: 		%s: %s (приймачів: %u, джерел: %u, пріоритет: %u, доступно: %s)

en: 	Active Port: %s
uk: 	Активний порт: %s

en: 	Active Profile: %s
uk: 	Активний профіль: %s

en: 	Formats:
uk: 	Формати:

en: 	Ports:
uk: 	Порти:

en: 	Profiles:
uk: 	Профілі:

en: 
      -h, --help                            Show this help
          --version                         Show version
    
      -s, --server=SERVER                   The name of the server to connect to
      -n, --client-name=NAME                How to call this client on the server
uk: 
      -h, --help                            Показати цю довідку
          --version                         Показати відомості щодо версії
      -s, --server=СЕРВЕР                   Назва сервера, з яким слід з’єднатися
      -n, --client-name=НАЗВА               Назва цього клієнта на сервері

en: 
      -h, --help                            Show this help
          --version                         Show version
    When no command is given pacmd starts in the interactive mode.
uk: 
      -h, --help                            Показати цю довідку
          --version                         Показати відомості щодо версії
    Якщо команду не буде вказано, pacmd буде запущено у інтерактивному режимі

en: 
    The special names @DEFAULT_SINK@, @DEFAULT_SOURCE@ and @DEFAULT_MONITOR@
    can be used to specify the default sink, source and monitor.
uk: 
    Спеціальними назвами, @DEFAULT_SINK@, @DEFAULT_SOURCE@ та @DEFAULT_MONITOR@,
    можна скористатися для визначення типового приймача, джерела та монітора.

en: ### Read from configuration file: %s ###
uk: ### Прочитано з файла налаштувань: %s ###

en: #N
uk: НОМЕР

en: #N 1|0
uk: НОМЕР 1|0

en: #N 1|0|toggle
uk: НОМЕР 1|0|toggle

en: #N FORMATS
uk: НОМЕР ФОРМАТИ

en: #N KEY=VALUE
uk: НОМЕР КЛЮЧ=ЗНАЧЕННЯ

en: #N SINK|SOURCE
uk: НОМЕР ПРИЙМАЧ|ДЖЕРЕЛО

en: #N VOLUME
uk: НОМЕР ГУЧНІСТЬ

en: #N VOLUME [VOLUME ...]
uk: НОМЕР ГУЧНІСТЬ [ГУЧНІСТЬ ...]

en: %0.1f GiB
uk: %0.1f ГБ

en: %0.1f KiB
uk: %0.1f КіБ

en: %0.1f MiB
uk: %0.1f МіБ

en: %s %uch %uHz
uk: %s %uкан. %uГц

en: %s Input
uk: вхід %s

en: %s Output
uk: вихід %s

en: %s [-D display] [-S server] [-O sink] [-I source] [-c file]  [-d|-e|-i|-r]
    
     -d    Show current PulseAudio data attached to X11 display (default)
     -e    Export local PulseAudio data to X11 display
     -i    Import PulseAudio data from X11 display to local environment variables and cookie file.
     -r    Remove PulseAudio data from X11 display
uk: %s [-D клієнт] [-S сервер] [-O приймач] [-I джерело] [-c файл]  [-d|-e|-i|-r]
    
     -d    Показати поточні дані PulseAudio, приєднаного до клієнта X11 (типово)
     -e    Експортувати локальні дані PulseAudio на клієнт X11
     -i    Імпортувати дані PulseAudio з клієнта X11 до локальних змінних і файла кук.
     -r    Вилучити дані PulseAudio з клієнта X11

en: %s [options]
    
    -h, --help                            Show this help
    -v, --verbose                         Print debug messages
          --from-rate=SAMPLERATE          From sample rate in Hz (defaults to 44100)
          --from-format=SAMPLEFORMAT      From sample type (defaults to s16le)
          --from-channels=CHANNELS        From number of channels (defaults to 1)
          --to-rate=SAMPLERATE            To sample rate in Hz (defaults to 44100)
          --to-format=SAMPLEFORMAT        To sample type (defaults to s16le)
          --to-channels=CHANNELS          To number of channels (defaults to 1)
          --resample-method=METHOD        Resample method (defaults to auto)
          --seconds=SECONDS               From stream duration (defaults to 60)
    
    If the formats are not specified, the test performs all formats combinations,
    back and forth.
    
    Sample type must be one of s16le, s16be, u8, float32le, float32be, ulaw, alaw,
    s24le, s24be, s24-32le, s24-32be, s32le, s32be (defaults to s16ne)
    
    See --dump-resample-methods for possible values of resample methods.
uk: %s [параметри]
    
    -h, --help                            Показати цю довідку
    -v, --verbose                         Показувати діагностичні повідомлення
          --from-rate=ЧАСТОТА ДИСКР.      Початкова частота дискретизації у Гц (типовою є 44100)
          --from-format=ФОРМАТ ДАНИХ      Початковий формат даних (типовим є s16le)
          --from-channels=КТЬ КАНАЛІВ     Початкова кількість каналів (типовою є 1)
          --to-rate=ЧАСТОТА ДИСКР.        Частота дискретизації після обробки у Гц (типовою є 44100)
          --to-format=ФОРМАТ ДАНИХ        Формат даних після обробки (типовим є s16le)
          --to-channels=КТЬ КАНАЛІВ       Кількість каналів після обробки (типовою є 1)
          --resample-method=СПОСІБ        Спосіб зміни частоти (типовим є auto)
          --seconds=КТЬ СЕКУНД            Початкова тривалість потоку (типовою є 60)
    
    Якщо формати не буде вказано, перевірка виконуватиметься для всіх комбінацій форматів,
    у обох напрямках.
    
    Можливі формати даних: s16le, s16be, u8, float32le, float32be, ulaw, alaw,
    s24le, s24be, s24-32le, s24-32be, s32le, s32be (типовим є s16ne)
    
    Перелік можливих значень способів зміни частоти можна отримати за допомогою параметра --dump-resample-methods.

en: %s [options]
    
    COMMANDS:
      -h, --help                            Show this help
          --version                         Show version
          --dump-conf                       Dump default configuration
          --dump-modules                    Dump list of available modules
          --dump-resample-methods           Dump available resample methods
          --cleanup-shm                     Cleanup stale shared memory segments
          --start                           Start the daemon if it is not running
      -k  --kill                            Kill a running daemon
          --check                           Check for a running daemon (only returns exit code)
    
    OPTIONS:
          --system[=BOOL]                   Run as system-wide instance
      -D, --daemonize[=BOOL]                Daemonize after startup
          --fail[=BOOL]                     Quit when startup fails
          --high-priority[=BOOL]            Try to set high nice level
                                            (only available as root, when SUID or
                                            with elevated RLIMIT_NICE)
          --realtime[=BOOL]                 Try to enable realtime scheduling
                                            (only available as root, when SUID or
                                            with elevated RLIMIT_RTPRIO)
          --disallow-module-loading[=BOOL]  Disallow module user requested module
                                            loading/unloading after startup
          --disallow-exit[=BOOL]            Disallow user requested exit
          --exit-idle-time=SECS             Terminate the daemon when idle and this
                                            time passed
          --scache-idle-time=SECS           Unload autoloaded samples when idle and
                                            this time passed
          --log-level[=LEVEL]               Increase or set verbosity level
      -v  --verbose                         Increase the verbosity level
          --log-target={auto,syslog,stderr,file:PATH,newfile:PATH}
                                            Specify the log target
          --log-meta[=BOOL]                 Include code location in log messages
          --log-time[=BOOL]                 Include timestamps in log messages
          --log-backtrace=FRAMES            Include a backtrace in log messages
      -p, --dl-search-path=PATH             Set the search path for dynamic shared
                                            objects (plugins)
          --resample-method=METHOD          Use the specified resampling method
                                            (See --dump-resample-methods for
                                            possible values)
          --use-pid-file[=BOOL]             Create a PID file
          --no-cpu-limit[=BOOL]             Do not install CPU load limiter on
                                            platforms that support it.
          --disable-shm[=BOOL]              Disable shared memory support.
    
    STARTUP SCRIPT:
      -L, --load="MODULE ARGUMENTS"         Load the specified plugin module with
                                            the specified argument
      -F, --file=FILENAME                   Run the specified script
      -C                                    Open a command line on the running TTY
                                            after startup
    
      -n                                    Don't load default script file
uk: %s [параметри]
    
    КОМАНДИ:
      -h, --help                            Показати цю довідку
          --version                         Показати дані щодо версії
          --dump-conf                       Створити знімок поточних налаштувань
          --dump-modules                    Створити перелік можливих модулів
          --dump-resample-methods           Створити перелік можливих методів зміни частотних характеристик
          --cleanup-shm                     Спорожнити непотрібні сегменти пам’яті спільного використання
          --start                           Запустити фонову службу, якщо її ще не запущено
      -k  --kill                            Завершити роботу запущеної фонової служби
          --check                           Перевірити, чи запущено фонову службу (буде повернуто лише код виходу)
    
    ПАРАМЕТРИ:
          --system[=BOOL]                   Загальносистемний режим
      -D, --daemonize[=BOOL]                Перетворити на фонову службу після запуску
          --fail[=BOOL]                     Завершити роботу, якщо запуск був невдалим
          --high-priority[=BOOL]            Спробувати встановити вищий рівень nice
                                            (доступне лише для root, з SUID або
                                            підвищеним RLIMIT_NICE)
          --realtime[=BOOL]                 Спробувати увімкнути планування у режимі реального часу
                                            (доступне лише для root, з SUID або
                                            підвищеним RLIMIT_RTPRIO)
          --disallow-module-loading[=BOOL]  Заборонити для вказаного користувачем модуля
                                            завантаження/вивантаження після запуску
          --disallow-exit[=BOOL]            Заборонити завершення роботи користувачем
          --exit-idle-time=СЕК.             Перервати виконання фонової служби, якщо не спостерігатиметься
                                            активності протягом вказаного часу
          --scache-idle-time=СЕК.           Вивантажити автоматично завантажені фрагменти, якщо не спостерігатиметься
                                            активності протягом вказаного часу
          --log-level[=РІВЕНЬ]              Підвищити або встановити рівень докладності виводу
      -v  --verbose                         Підвищити рівень докладності виводу
          --log-target={auto,syslog,stderr,file:ШЛЯХ,newfile:ШЛЯХ}
                                            Вказати журнал
          --log-meta[=BOOL]                 Додати повідомлення про місце у коді до повідомлень журналу
          --log-time[=BOOL]                 Додати час до повідомлень журналу
          --log-backtrace=FRAMES            Додати зворотне трасування до повідомлень журналу
      -p, --dl-search-path=ШЛЯХ             Встановити шлях пошуку для об’єктів динамічного
                                            спільного використання (додатків)
          --resample-method=МЕТОД           Використовувати вказаний метод зміни частотних характеристик
                                            (Про можливі варіанти можна дізнатися за допомогою
                                            параметра --dump-resample-methods)
          --use-pid-file[=BOOL]             Створювати файл PID
          --no-cpu-limit[=BOOL]             Не встановлювати обмеження на використання процесора
                                            на платформах, які його підтримують.
          --disable-shm[=BOOL]              Вимкнути підтримку спільного використання пам’яті.
    
    СКРИПТ ЗАПУСКУ:
      -L, --load="ПАРАМЕТРИ МОДУЛЯ"         Завантажити вказаний модуль додатка з
                                            вказаними параметрами
      -F, --file=НАЗВА_ФАЙЛА                Виконати вказаний скрипт
      -C                                    Відкрити командний рядок на запущеному TTY
                                            після запуску
    
      -n                                    Не завантажувати типовий файл скрипту

en: %s [options]
    %s
    
      -h, --help                            Show this help
          --version                         Show version
    
      -r, --record                          Create a connection for recording
      -p, --playback                        Create a connection for playback
    
      -v, --verbose                         Enable verbose operations
    
      -s, --server=SERVER                   The name of the server to connect to
      -d, --device=DEVICE                   The name of the sink/source to connect to
      -n, --client-name=NAME                How to call this client on the server
          --stream-name=NAME                How to call this stream on the server
          --volume=VOLUME                   Specify the initial (linear) volume in range 0...65536
          --rate=SAMPLERATE                 The sample rate in Hz (defaults to 44100)
          --format=SAMPLEFORMAT             The sample type, one of s16le, s16be, u8, float32le,
                                            float32be, ulaw, alaw, s32le, s32be, s24le, s24be,
                                            s24-32le, s24-32be (defaults to s16ne)
          --channels=CHANNELS               The number of channels, 1 for mono, 2 for stereo
                                            (defaults to 2)
          --channel-map=CHANNELMAP          Channel map to use instead of the default
          --fix-format                      Take the sample format from the sink/source the stream is
                                            being connected to.
          --fix-rate                        Take the sampling rate from the sink/source the stream is
                                            being connected to.
          --fix-channels                    Take the number of channels and the channel map
                                            from the sink/source the stream is being connected to.
          --no-remix                        Don't upmix or downmix channels.
          --no-remap                        Map channels by index instead of name.
          --latency=BYTES                   Request the specified latency in bytes.
          --process-time=BYTES              Request the specified process time per request in bytes.
          --latency-msec=MSEC               Request the specified latency in msec.
          --process-time-msec=MSEC          Request the specified process time per request in msec.
          --property=PROPERTY=VALUE         Set the specified property to the specified value.
          --raw                             Record/play raw PCM data.
          --passthrough                     Passthrough data.
          --file-format[=FFORMAT]           Record/play formatted PCM data.
          --list-file-formats               List available file formats.
          --monitor-stream=INDEX            Record from the sink input with index INDEX.
uk: %s [параметри]
    %s
    
      -h, --help                            Показати цю довідку
          --version                         Показати дані щодо версії
    
      -r, --record                          Встановити з’єднання для запису
      -p, --playback                        Встановити з’єднання для відтворення
    
      -v, --verbose                         Увімкнути докладний режим
    
      -s, --server=СЕРВЕР                   Назва сервера, з яким слід встановити з’єднання
      -d, --device=ПРИСТРІЙ                 Назва приймача або джерела даних, з яким слід встановити з’єднання
      -n, --client-name=НАЗВА               Назва цього клієнта на сервері
          --stream-name=НАЗВА               Назва цього потоку на сервері
          --volume=ГУЧНІСТЬ                 Вказати початкову (лінійну) гучність у діапазоні 0...65536
          --rate=ЧАСТОТА ДИСКРЕТИЗАЦІЇ      Частота дискретизації у Гц (типовою є 44100)
          --format=ФОРМАТ ДАНИХ             Тип даних, варіанти: s16le, s16be, u8, float32le,
                                            float32be, ulaw, alaw, s32le, s32be, s24le, s24be,
                                            s24-32le, s24-32be (типовим є s16ne)
          --channels=КІЛЬКІСТЬ КАНАЛІВ      Кількість каналів, 1 — моно, 2 — стерео
                                            (типове значення — 2)
          --channel-map=КАРТА КАНАЛІВ       Карта каналів, яку слід використовувати замість типової
          --fix-format                      Запозичити формат фрагмента з приймача, з яким з’єднано
                                            потік.
          --fix-rate                        Запозичити дані щодо частоти дискретизації з приймача, з яким з’єднано
                                            потік.
          --fix-channels                    Запозичити дані щодо кількості каналів та карти каналів
                                            з приймача, з яким з’єднано потік.
          --no-remix                        Не збільшувати і не зменшувати кількість каналів.
          --no-remap                        Встановлювати відповідність каналів за номером, а не за назвою.
          --latency=БАЙТИ                   Вимагати вказаної латентності у байтах.
          --process-time=БАЙТИ              Вимагати вказаного часу обробки на запит у байтах.
          --latency-msec=МС                 Вимагати вказаної латентності у мілісекундах.
          --process-time-msec=МС            Вимагати вказаного часу обробки запиту у мілісекундах.
          --property=ВЛАСТИВІСТЬ=ЗНАЧЕННЯ   Встановити для вказаної властивості вказане значення.
          --raw                             Записувати і відтворювати неформатовані дані PCM.
          --passthrough                     Передати дані без обробки.
          --file-format[=ФОРМАТ ФАЙЛА]      Записувати і відтворювати форматовані дані PCM.
          --list-file-formats               Показати список можливих форматів даних.
         --monitor-stream=НОМЕР             Записувати дані з входу приймача з номером НОМЕР.

en: %s [options] ... 
    
      -h, --help                            Show this help
          --version                         Show version
      -s, --server=SERVER                   The name of the server to connect to
uk: %s [параметри] ... 
    
      -h, --help                            Показати цю довідку
          --version                         Показати відомості щодо версії
      -s, --server=СЕРВЕР                   Назва сервера, з яким слід з’єднатися

en: %u B
uk: %u Б

en: (invalid)
uk: (некоректний)

en: --daemonize expects boolean argument
uk: Для параметра --daemonize слід вказувати булівський аргумент

en: --disable-shm expects boolean argument
uk: Для параметра --disable-shm слід вказувати булівський аргумент

en: --disallow-exit expects boolean argument
uk: Для параметра --disallow-exit слід вказувати булівський аргумент

en: --disallow-module-loading expects boolean argument
uk: Для параметра --disallow-module-loading слід вказувати булівський аргумент

en: --fail expects boolean argument
uk: Для параметра --fail слід вказувати булівський аргумент

en: --high-priority expects boolean argument
uk: Для параметра --high-priority слід вказувати булівський аргумент

en: --log-level expects log level argument (either numeric in range 0..4 or one of debug, info, notice, warn, error).
uk: Для параметра --log-level слід вказувати значення рівня журналювання (числове у діапазоні 0..4 або одне зі значень debug, info, notice, warn, error).

en: --log-meta expects boolean argument
uk: Для параметра --log-meta слід вказувати булівський аргумент

en: --log-time expects boolean argument
uk: Для параметра --log-time слід вказувати булівський аргумент

en: --no-cpu-limit expects boolean argument
uk: Для параметра --no-cpu-limit слід вказувати булівський аргумент

en: --realtime expects boolean argument
uk: Для параметра --realtime слід вказувати булівський аргумент

en: --start not supported for system instances.
uk: Параметр --start не підтримується для загальносистемних екземплярів програми.

en: --system expects boolean argument
uk: Для параметра --system слід вказувати булівський аргумент

en: --use-pid-file expects boolean argument
uk: Для параметра --use-pid-file слід вказувати булівський аргумент

en: ALSA woke us up to read new data from the device, but there was actually nothing to read!
    Most likely this is a bug in the ALSA driver '%s'. Please report this issue to the ALSA developers.
    We were woken up with POLLIN set -- however a subsequent snd_pcm_avail() returned 0 or another value < min_avail.
uk: ALSA викликала службу читання нових даних з пристрою, але насправді ніяких даних для читання не виявлено!
    Ймовірно, це пов’язано з вадою у драйвері ALSA «%s». Будь ласка, повідомте про цю ваду розробникам ALSA.
    Службу було викликано зі встановленим POLLIN, але наступний виклик snd_pcm_avail() повернув 0 або інше значення < min_avail.

en: ALSA woke us up to read new data from the device, but there was actually nothing to read.
    Most likely this is a bug in the ALSA driver '%s'. Please report this issue to the ALSA developers.
    We were woken up with POLLIN set -- however a subsequent snd_pcm_avail() returned 0 or another value < min_avail.
uk: ALSA викликала службу читання нових даних з пристрою, але насправді ніяких даних для читання не виявлено!
    Ймовірно, це пов’язано з вадою у драйвері ALSA «%s». Будь ласка, повідомте про цю ваду розробникам ALSA.
    Службу було викликано зі встановленим POLLIN, але наступний виклик snd_pcm_avail() повернув 0 або інше значення < min_avail.

en: ALSA woke us up to write new data to the device, but there was actually nothing to write!
    Most likely this is a bug in the ALSA driver '%s'. Please report this issue to the ALSA developers.
    We were woken up with POLLOUT set -- however a subsequent snd_pcm_avail() returned 0 or another value < min_avail.
uk: ALSA викликала службу запису нових даних на пристрій, але насправді ніяких даних для запису не виявлено!
    Ймовірно, це пов’язано з вадою у драйвері ALSA «%s». Будь ласка, повідомте про цю ваду розробникам ALSA.
    Службу було викликано зі встановленим POLLOUT, але наступний виклик snd_pcm_avail() повернув 0 або інше значення < min_avail.

en: ALSA woke us up to write new data to the device, but there was actually nothing to write.
    Most likely this is a bug in the ALSA driver '%s'. Please report this issue to the ALSA developers.
    We were woken up with POLLOUT set -- however a subsequent snd_pcm_avail() returned 0 or another value < min_avail.
uk: ALSA викликала службу запису нових даних на пристрій, але насправді ніяких даних для запису не виявлено!
    Ймовірно, це пов’язано з вадою у драйвері ALSA «%s». Будь ласка, повідомте про цю ваду розробникам ALSA.
    Службу було викликано зі встановленим POLLOUT, але наступний виклик snd_pcm_avail() повернув 0 або інше значення < min_avail.

en: Access denied
uk: Доступ заборонено

en: Allocated during whole lifetime: %u blocks containing %s bytes total.
uk: Виділено протягом виконання загалом: %u блоків, що містять %s байтів.

en: Always keeps at least one sink loaded even if it's a null one
uk: Завжди підтримувати принаймні один завантажений приймач, навіть якщо він буде нульовим

en: Amplifier
uk: Підсилювач

en: Analog Input
uk: Аналогових вхід

en: Analog Mono
uk: Аналогове моно

en: Analog Mono Duplex
uk: Аналогове двобічне моно

en: Analog Mono Output
uk: Аналоговий моно-вихід

en: Analog Output
uk: Аналогове відтворення

en: Analog Stereo
uk: Аналогове стерео

en: Analog Stereo Duplex
uk: Аналогове двобічне стерео

en: Analog Surround 2.1
uk: Аналоговий об'ємний 2.1

en: Analog Surround 3.0
uk: Аналоговий об'ємний 3.0

en: Analog Surround 3.1
uk: Аналоговий об'ємний 3.1

en: Analog Surround 4.0
uk: Аналоговий об'ємний 4.0

en: Analog Surround 4.1
uk: Аналоговий об'ємний 4.1

en: Analog Surround 5.0
uk: Аналоговий об'ємний 5.0

en: Analog Surround 5.1
uk: Аналоговий об'ємний 5.1

en: Analog Surround 6.0
uk: Аналоговий об'ємний 6.0

en: Analog Surround 6.1
uk: Аналоговий об'ємний 6.1

en: Analog Surround 7.0
uk: Аналоговий об'ємний 7.0

en: Analog Surround 7.1
uk: Аналоговий об'ємний 7.1

en: Audio on @HOSTNAME@
uk: Звук на @НАЗВАВУЗЛА@

en: Author: %s
uk: Автор: %s

en: Automatic Gain Control
uk: Автоматичне керування підсиленням

en: Auxiliary 0
uk: Допоміжний 0

en: Auxiliary 1
uk: Допоміжний 1

en: Auxiliary 10
uk: Допоміжний 10

en: Auxiliary 11
uk: Допоміжний 11

en: Auxiliary 12
uk: Допоміжний 12

en: Auxiliary 13
uk: Допоміжний 13

en: Auxiliary 14
uk: Допоміжний 14

en: Auxiliary 15
uk: Допоміжний 15

en: Auxiliary 16
uk: Допоміжний 16

en: Auxiliary 17
uk: Допоміжний 17

en: Auxiliary 18
uk: Допоміжний 18

en: Auxiliary 19
uk: Допоміжний 19

en: Auxiliary 2
uk: Допоміжний 2

en: Auxiliary 20
uk: Допоміжний 20

en: Auxiliary 21
uk: Допоміжний 21

en: Auxiliary 22
uk: Допоміжний 22

en: Auxiliary 23
uk: Допоміжний 23

en: Auxiliary 24
uk: Допоміжний 24

en: Auxiliary 25
uk: Допоміжний 25

en: Auxiliary 26
uk: Допоміжний 26

en: Auxiliary 27
uk: Допоміжний 27

en: Auxiliary 28
uk: Допоміжний 28

en: Auxiliary 29
uk: Допоміжний 29

en: Auxiliary 3
uk: Допоміжний 3

en: Auxiliary 30
uk: Допоміжний 30

en: Auxiliary 31
uk: Допоміжний 31

en: Auxiliary 4
uk: Допоміжний 4

en: Auxiliary 5
uk: Допоміжний 5

en: Auxiliary 6
uk: Допоміжний 6

en: Auxiliary 7
uk: Допоміжний 7

en: Auxiliary 8
uk: Допоміжний 8

en: Auxiliary 9
uk: Допоміжний 9

en: Bad state
uk: Стан помилки

en: Bass Boost
uk: Підсилення басів

en: Bluetooth Input
uk: Bluetooth (вхід)

en: Bluetooth Output
uk: Bluetooth (відтворення)

en: Boost
uk: Підсилення

en: Buffer metrics: maxlength=%u, fragsize=%u
uk: Метрика буфера: maxlength=%u, fragsize=%u

en: Buffer metrics: maxlength=%u, tlength=%u, prebuf=%u, minreq=%u
uk: Метрика буфера: maxlength=%u, tlength=%u, prebuf=%u, minreq=%u

en: Built-in Audio
uk: Вбудоване аудіо

en: CARD PROFILE
uk: ПРОФІЛЬ КАРТКИ

en: CARD-NAME|CARD-#N PORT OFFSET
uk: НАЗВА-КАРТКИ|№КАРТКИ ПОРТ ЗСУВ

en: Cannot access autospawn lock.
uk: Не вдалося зняти блокування автоматичного розгалуження.

en: Capture audio data from a PulseAudio sound server and write it to STDOUT or the specified file.
uk: Захопити звукові дані зі звукового сервера PulseAudio і записати їх до STDOUT або вказаного файла.

en: Capture audio data from a PulseAudio sound server and write it to a file.
uk: Захопити звукові дані зі звукового сервера PulseAudio і записати їх до файла.

en: Car
uk: Автомобільна система

en: Card #%u
    	Name: %s
    	Driver: %s
    	Owner Module: %s
    	Properties:
    		%s
uk: Карта №%u
    	Назва: %s
    	Драйвер: %s
    	Модуль-власник: %s
    	Властивості:
    		%s

en: Channel map doesn't match sample specification
uk: Карта каналів не відповідає частотній специфікації

en: Client #%u
    	Driver: %s
    	Owner Module: %s
    	Properties:
    		%s
uk: Клієнт №%u
    	Драйвер: %s
    	Модуль-власник: %s
    	Властивості:
    		%s

en: Client forked
uk: Клієнт розгалужено

en: Clocked NULL sink
uk: NULL-приймач з годинником

en: Connected to device %s (index: %u, suspended: %s).
uk: З’єднано з пристроєм %s (індекс: %u, призупинено: %s).

en: Connection established.%s
uk: Встановлено з’єднання. %s

en: Connection failure: %s
uk: Спроба встановлення з’єднання зазнала невдачі: %s

en: Connection failure: %s
uk: Спроба встановлення з’єднання зазнала невдачі: %s

en: Connection refused
uk: У з'єднанні відмовлено

en: Connection terminated
uk: З’єднання перервано

en: Cookie: %s
uk: Кука: %s

en: Cork request stack is empty: corking stream
uk: Стос запитів щодо блокування порожній: блокуємо потік

en: Cork request stack is empty: uncorking stream
uk: Стос запитів щодо блокування порожній: розблоковуємо потік

en: Could not parse latency offset
uk: Не вдалося обробити дані щодо зсуву латентності

en: Currently in use: %u blocks containing %s bytes total.
uk: Зараз використано: %u блоків, що містять загалом %s байтів.

en: DEPRECATION WARNING: %s
uk: ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПРО ЗАСТАРІЛІСТЬ: %s

en: Daemon not responding.
uk: Фонова служба не відповідає.

en: Daemon startup failed.
uk: Спроба запуску фонової служби завершилася невдало.

en: Daemon startup without any loaded modules, refusing to work.
uk: Запуск фонової служби без жодного завантаженого модуля, служба не буде працездатною.

en: Description: %s
uk: Опис: %s

en: Device or resource busy
uk: Пристрій або ресурс зайнято

en: Digital Input (S/PDIF)
uk: Цифровий вхід (S/PDIF)

en: Digital Output (S/PDIF)
uk: Цифровий вихід (S/PDIF)

en: Digital Passthrough  (IEC958)
uk: Цифрове передавання (IEC958)

en: Digital Passthrough (S/PDIF)
uk: Цифрове передавання (S/PDIF)

en: Digital Stereo (HDMI)
uk: Цифровий стерео (HDMI)

en: Digital Stereo (IEC958)
uk: Цифрове стерео (IEC958)

en: Digital Stereo Duplex (IEC958)
uk: Цифрове двобічне стерео (IEC958)

en: Digital Surround 4.0 (IEC958/AC3)
uk: Цифровий об’ємний 4.0 (IEC958/AC3)

en: Digital Surround 5.1 (HDMI)
uk: Цифровий об’ємний 5.1 (HDMI)

en: Digital Surround 5.1 (IEC958/AC3)
uk: Цифровий об’ємний 5.1 (IEC958/AC3)

en: Digital Surround 5.1 (IEC958/DTS)
uk: Цифровий об’ємний 5.1 (IEC958/DTS)

en: Dock Microphone
uk: Мікрофон стикувальної станції

en: Docking Station Input
uk: Вхідний канал док-станції

en: Docking Station Line In
uk: Лінійний вхід док-станції

en: Docking Station Microphone
uk: Мікрофон док-станції

en: Draining connection to server.
uk: Спрямовуємо з’єднання з сервером до стоку.

en: Dummy Output
uk: Тестове відтворення

en: Entity exists
uk: Об’єкт існує

en: Entity killed
uk: Об’єкт вилучено

en: Event '%s' on %s #%u
uk: Подія «%s» на %s №%u

en: External Microphone
uk: Зовнішній мікрофон

en: FILENAME SINK|#N
uk: НАЗВА_ФАЙЛА ПРИЙМАЧ|#N

en: FILENAME [NAME]
uk: НАЗВА_ФАЙЛА [НАЗВА]

en: FRAMES
uk: БЛОКИ

en: Failed to acquire stdio.
uk: Не вдалося отримати stdio.

en: Failed to add bind-now-loader.
uk: Не вдалося додати bind-now-loader.

en: Failed to allocate new dl loader.
uk: Спроба виділення пам’яті для нового інструменту завантаження dl зазнала невдачі.

en: Failed to change GID: %s
uk: Не вдалося змінити GID: %s

en: Failed to change UID: %s
uk: Не вдалося змінити UID: %s

en: Failed to change group list: %s
uk: Не вдалося змінити список груп: %s

en: Failed to create '%s': %s
uk: Не вдалося створити «%s»: %s

en: Failed to determine sample specification from file.
uk: Не вдалося отримати дані щодо частотної специфікації з файла.

en: Failed to drain stream: %s
uk: Не вдалося створити стік для потоку: %s

en: Failed to find group '%s'.
uk: Не вдалося знайти групу «%s».

en: Failed to find original lt_dlopen loader.
uk: Спроба знайти початковий інструмент завантаження lt_dlopen зазнала невдачі.

en: Failed to find user '%s'.
uk: Не вдалося знайти користувача «%s».

en: Failed to generate sample specification for file.
uk: Не вдалося створити частотну специфікацію для файла.

en: Failed to get FQDN.
uk: Не вдалося отримати FQDN.

en: Failed to get card information: %s
uk: Не вдалося отримати дані щодо карти: %s

en: Failed to get client information: %s
uk: Не вдалося отримати дані щодо клієнта: %s

en: Failed to get latency: %s
uk: Не вдалося отримати латентність: %s

en: Failed to get machine ID
uk: Спроба отримати ідентифікатор системи завершилася невдало

en: Failed to get module information: %s
uk: Не вдалося отримати дані щодо модуля: %s

en: Failed to get sample information: %s
uk: Не вдалося отримати дані щодо фрагмента: %s

en: Failed to get server information: %s
uk: Не вдалося отримати дані щодо сервера: %s

en: Failed to get sink information: %s
uk: Не вдалося отримати дані щодо приймача: %s

en: Failed to get sink input information: %s
uk: Не вдалося отримати відомостей щодо вхідного каналу приймача: %s

en: Failed to get source information: %s
uk: Не вдалося отримати дані щодо джерела: %s

en: Failed to get source output information: %s
uk: Не вдалося отримати дані щодо відтворення джерела: %s

en: Failed to get statistics: %s
uk: Не вдалося отримати статистичні дані: %s

en: Failed to initialize daemon.
uk: Не вдалося ініціалізувати фонову службу.

en: Failed to kill PulseAudio daemon.
uk: Спроба завершення роботи фонової служби PulseAudio завершилася невдало.

en: Failed to kill daemon: %s
uk: Не вдалося завершити роботу фонової служби: %s

en: Failed to load cookie data
uk: Не вдалося завантажити дані куки

en: Failed to open audio file.
uk: Не вдалося відкрити звуковий файл.

en: Failed to open configuration file: %s
uk: Не вдалося відкрити файл налаштувань: %s

en: Failed to open module %s: %s
uk: Не вдалося відкрити модуль %s: %s

en: Failed to open sound file.
uk: Не вдалося відкрити звуковий файл.

en: Failed to open target file '%s'.
uk: Не вдалося відкрити файл призначення, «%s».

en: Failed to parse command line.
uk: Не вдалося обробити рядок команди.

en: Failed to parse command line.
uk: Не вдалося обробити рядок команди.

en: Failed to parse cookie data
uk: Не вдалося обробити дані куки

en: Failed to parse cookie data
uk: Не вдалося обробити дані куки

en: Failed to parse the argument for --monitor-stream
uk: Не вдалося обробити аргумент --monitor-stream

en: Failed to save cookie data
uk: Не вдалося зберегти дані куки

en: Failed to set format: invalid format string %s
uk: Не вдалося встановити формат: некоректний рядок формату %s

en: Failed to set media name.
uk: Не вдалося встановити назву носія даних.

en: Failed to set monitor stream: %s
uk: Не вдалося встановити потік спостереження: %s

en: Failed to set volume: You tried to set volumes for %d channels, whereas channel/s supported = %d
uk: Не вдалося встановити гучність: ви намагалися встановити гучність для %d каналів, хоча передбачено підтримку %d каналів

en: Failed to unload module: Module %s not loaded
uk: Не вдалося вивантажити модуль: модуль %s не завантажено

en: Failed to upload sample: %s
uk: Не вдалося вивантажити зразок: %s

en: Failure to resume: %s
uk: Невдала спроба відновлення: %s

en: Failure to suspend: %s
uk: Невдала спроба призупинки: %s

en: Failure: %s
uk: Помилка: %s

en: Front Center
uk: Передній центральний

en: Front Left
uk: Передній лівий

en: Front Left-of-center
uk: Передній лівоцентральний

en: Front Microphone
uk: Передній мікрофон

en: Front Right
uk: Передній правий

en: Front Right-of-center
uk: Передній правоцентральний

en: GID of user '%s' and of group '%s' don't match.
uk: GID користувача «%s» і групи «%s» не збігаються.

en: General Purpose Equalizer
uk: Еквалайзер загального призначення

en: Got EOF.
uk: Отримано EOF.

en: Got SIGINT, exiting.
uk: Отримано сигнал SIGINT, завершення роботи.

en: Got SIGINT, exiting.
uk: Отримано сигнал SIGINT, завершення роботи.

en: Got signal, exiting.
uk: Отримано сигнал, завершення роботи.

en: Handsfree
uk: Пристрій гучного зв’язку

en: Handsfree Gateway
uk: Пристрій гучного зв’язку

en: Headphone
uk: Навушники

en: Headphones
uk: Аналогові навушники

en: Headset
uk: Гарнітура

en: Headset Audio Gateway (HSP/HFP)
uk: Звуковий шлюз гарнітури (HSP/HFP)

en: Headset Head Unit (HSP/HFP)
uk: Головний модуль гарнітури (HSP/HFP)

en: Headset Microphone
uk: Мікрофон гарнітури

en: High Fidelity Capture (A2DP Source)
uk: Високоточне захоплення (джерело A2DP)

en: High Fidelity Capture (A2DP)
uk: Високоточне захоплення (A2DP)

en: High Fidelity Playback (A2DP Sink)
uk: Високоточне відтворення (приймач A2DP)

en: High Fidelity Playback (A2DP)
uk: Високоточне відтворення (A2DP)

en: Home directory of user '%s' is not '%s', ignoring.
uk: Домашнім каталогом користувача «%s» не є «%s», дані проігноровано.

en: Incompatible protocol version
uk: Несумісна версія протоколу

en: Inconsistent volume specification.
uk: Несумісна специфікація гучності.

en: Input
uk: Вхід

en: Input Devices
uk: Пристрої отримання

en: Input/Output error
uk: Помилка вводу/виводу

en: Internal Microphone
uk: Вбудований мікрофон

en: Internal error
uk: Внутрішня помилка

en: Invalid argument
uk: Некоректний аргумент

en: Invalid channel map '%s'
uk: Некоректна карта каналів «%s»

en: Invalid client name '%s'
uk: Некоректна назва клієнта «%s»

en: Invalid latency specification '%s'
uk: Некоректна специфікація латентності «%s»

en: Invalid log target.
uk: Некоректна адреса файла журналу.

en: Invalid log target: use either 'syslog', 'journal','stderr' or 'auto' or a valid file name 'file:<path>', 'newfile:<path>'.
uk: Журнал вказано неправильно: можливі варіанти «syslog», «journal», «stderr», «auto» і чинна назва файла «file:<шлях>» або «newfile:<шлях>».

en: Invalid log target: use either 'syslog', 'stderr' or 'auto' or a valid file name 'file:<path>', 'newfile:<path>'.
uk: Журнал вказано неправильно: можливі варіанти «syslog», «stderr», «auto» і чинна назва файла «file:<шлях>» або «newfile:<шлях>».

en: Invalid mute specification
uk: Некоректна специфікація вимикання звуку

en: Invalid number of volume specifications.
uk: Некоректна кількість специфікацій гучності.

en: Invalid process time specification '%s'
uk: Некоректна часова специфікація «%s»

en: Invalid property '%s'
uk: Некоректна властивість «%s»

en: Invalid resample method '%s'.
uk: Некоректний метод зміни частотних характеристик «%s».

en: Invalid sample specification
uk: Некоректна частотна специфікація

en: Invalid server
uk: Некоректний сервер

en: Invalid sink input index
uk: Некоректний номер вхідного каналу приймача даних

en: Invalid sink input index specification
uk: Некоректна специфікація номера вхідного каналу приймача даних

en: Invalid source output index
uk: Некоректний номер джерела відтворення

en: Invalid source output index specification
uk: Некоректна специфікація номера джерела відтворення

en: Invalid stream name '%s'
uk: Некоректна назва потоку «%s»

en: Invalid suspend specification.
uk: Некоректна специфікація призупинення.

en: Invalid volume specification
uk: Некоректна специфікація гучності

en: LFE on Separate Mono Output
uk: Аналоговий вихід (сабвуфер)

en: Line In
uk: Лінійний вхід

en: Line Out
uk: Лінійний вихід

en: Load Once: %s
uk: Завантаження при: %s

en: Microphone
uk: Мікрофон

en: Missing implementation
uk: Відсутня реалізація

en: Modem
uk: Модем

en: Module #%u
    	Name: %s
    	Argument: %s
    	Usage counter: %s
    	Properties:
    		%s
uk: Модуль №%u
    	Назва: %s
    	Аргумент: %s
    	Лічильник використання: %s
    	Властивості:
    		%s

en: Module initialization failed
uk: Спроба ініціалізації модуля завершилася невдало

en: Mono
uk: Моно

en: Multichannel
uk: Багатоканальний

en: Multichannel Duplex
uk: Багатоканальний двобічний

en: Multichannel Input
uk: Багатоканальний вхід

en: Multichannel Output
uk: Багатоканальний вихід

en: NAME
uk: НАЗВА

en: NAME FILENAME
uk: НАЗВА ФАЙЛ

en: NAME SINK|#N
uk: НАЗВА ПРИЙМАЧ|НОМЕР

en: NAME [ARGS ...]
uk: НАЗВА [АРГУМЕНТИ...]

en: NAME [SINK]
uk: НАЗВА [ПРИЙМАЧ]

en: NAME|#N
uk: НАЗВА|НОМЕР

en: NAME|#N 1|0
uk: НАЗВА|НОМЕР 1|0

en: NAME|#N 1|0|toggle
uk: НАЗВА|НОМЕР 1|0|toggle

en: NAME|#N KEY=VALUE
uk: НАЗВА|НОМЕР КЛЮЧ=ЗНАЧЕННЯ

en: NAME|#N PORT
uk: НАЗВА|НОМЕР ПОРТУ

en: NAME|#N VOLUME
uk: НАЗВА|НОМЕР ГУЧНІСТЬ

en: NAME|#N VOLUME [VOLUME ...]
uk: НАЗВА|НОМЕР ГУЧНІСТЬ [ГУЧНІСТЬ ...]

en: NUMERIC-LEVEL
uk: ЧИСЛОВИЙ РІВЕНЬ

en: Name: %s
uk: Назва: %s

en: No Amplifier
uk: Без підсилювача

en: No Automatic Gain Control
uk: Без автоматичного керування підсиленням

en: No Bass Boost
uk: Без підсилення

en: No Boost
uk: Без пісилення

en: No PulseAudio daemon running, or not running as session daemon.
uk: Фонову службу PulseAudio не запущено, або цю службу не запущено як фонову службу сеансу.

en: No authentication key
uk: Немає ключа розпізнавання

en: No data
uk: Немає даних

en: No module information available
uk: Дані щодо модуля недоступні

en: No such entity
uk: Такого об’єкта не існує

en: No such extension
uk: Такого додатка немає

en: No valid command specified.
uk: Не вказано коректної команди.

en: Not supported
uk: Не підтримується

en: Not yet implemented.
uk: Ще не реалізовано.

en: Null Output
uk: Нуль-відтворення

en: OK
uk: Гаразд

en: OK, so you are running PA in system mode. Please note that you most likely shouldn't be doing that.
    If you do it nonetheless then it's your own fault if things don't work as expected.
    Please read http://www.freedesktop.org/wiki/Software/PulseAudio/Documentation/User/WhatIsWrongWithSystemWide/ for an explanation why system mode is usually a bad idea.
uk: Гаразд, ви запустили PA у системному режимі. Будь ласка, зауважте, що здебільшого у цьому немає потреби.
    Якщо ви все ж це зробили, відповідальність за всі негаразди лягає саме на вас.
    Будь ласка, ознайомтеся зі статтею http://www.freedesktop.org/wiki/Software/PulseAudio/Documentation/User/WhatIsWrongWithSystemWide/ , щоб дізнатися про те, чому не варто використовувати системний режим.

en: Obsolete functionality
uk: Застарілі функціональні можливості

en: Off
uk: Вимкнено

en: On
uk: Увімкнено

en: Opening a %s stream with sample specification '%s' and channel map '%s'.
uk: Відкриття потоку %s з частотною специфікацією «%s» і картою каналів «%s».

en: Output Devices
uk: Пристрої відтворення

en: PATHNAME
uk: ШЛЯХ

en: Path: %s
uk: Шлях: %s

en: Phone
uk: Телефон

en: Play back audio data from STDIN or the specified file on a PulseAudio sound server.
uk: Відтворити звукові дані з STDIN або вказаного файла на звуковому сервері PulseAudio.

en: Play back encoded audio files on a PulseAudio sound server.
uk: Відтворити закодовані звукові файли на звуковому сервері PulseAudio.

en: Playback stream drained.
uk: Потік відтворення спрямовано до стоку.

en: Please specify a sample file to load
uk: Будь ласка, вкажіть файл фрагмента для завантаження

en: Portable
uk: Портативна система

en: Premature end of file
uk: Передчасне завершення файла

en: Protocol error
uk: Помилка протоколу

en: PulseAudio Sound Server
uk: Звуковий сервер PulseAudio

en: PulseAudio Sound System
uk: Звукова система PulseAudio

en: Radio
uk: Радіо

en: Rear Center
uk: Задній центральний

en: Rear Left
uk: Задній лівий

en: Rear Microphone
uk: Задній мікрофон

en: Rear Right
uk: Задній правий

en: Received message for unknown extension '%s'
uk: Отримано повідомлення про невідомий додаток «%s»

en: Root privileges required.
uk: Потрібні права доступу користувача root.

en: Running in system mode, but --disallow-exit not set.
uk: Запуск у загальносистемному режимі, але не встановлено --disallow-exit.

en: Running in system mode, but --disallow-module-loading not set.
uk: Запуск у загальносистемному режимі, але не встановлено --disallow-module-loading.

en: Running in system mode, forcibly disabling SHM mode.
uk: Запуск у загальносистемному режимі, примусове вимикання режиму SHM.

en: Running in system mode, forcibly disabling exit idle time.
uk: Запуск у загальносистемному режимі, примусове вимикання режиму параметрів часу виходу, якщо немає активності.

en: Sample #%u
    	Name: %s
    	Sample Specification: %s
    	Channel Map: %s
    	Volume: %s
    	        balance %0.2f
    	Duration: %0.1fs
    	Size: %s
    	Lazy: %s
    	Filename: %s
    	Properties:
    		%s
uk: Фрагмент №%u
    	Назва: %s
    	Частотна специфікація: %s
    	Карта каналів: %s
    	Гучність: %s
    	          баланс %0.2f
    	Тривалість: %0.1f с
    	Розмір: %s
    	Лінивість: %s
    	Назва файла: %s
    	Властивості:
    		%s

en: Sample cache size: %s
uk: Розмір кешу фрагментів: %s

en: Server String: %s
    Library Protocol Version: %u
    Server Protocol Version: %u
    Is Local: %s
    Client Index: %u
    Tile Size: %zu
uk: Рядок сервера: %s
    Версія протоколу бібліотеки: %u
    Версія протоколу сервера: %u
    Локальний: %s
    Номер клієнта: %u
    Розмір фрагмента: %zu

en: Server: %s
uk: Сервер: %s

en: Side Left
uk: Боковий лівий

en: Side Right
uk: Боковий правий

en: Sink #%u
    	State: %s
    	Name: %s
    	Description: %s
    	Driver: %s
    	Sample Specification: %s
    	Channel Map: %s
    	Owner Module: %u
    	Mute: %s
    	Volume: %s
    	        balance %0.2f
    	Base Volume: %s
    	Monitor Source: %s
    	Latency: %0.0f usec, configured %0.0f usec
    	Flags: %s%s%s%s%s%s%s
    	Properties:
    		%s
uk: Приймач даних №%u
    	Стан: %s
    	Назва: %s
    	Опис: %s
    	Драйвер: %s
    	Частотна специфікація: %s
    	Карта каналів: %s
    	Модуль-власник: %u
    	Стан вимикання: %s
    	Гучність: %s
    	        баланс %0.2f
    	Базова гучність: %s
    	Джерело спостереження: %s
    	Латентність: %0.0f мкс, налаштовано %0.0f мкс
    	Прапорці: %s%s%s%s%s%s%s
    	Властивості:
    		%s

en: Sink Input #%u
    	Driver: %s
    	Owner Module: %s
    	Client: %s
    	Sink: %u
    	Sample Specification: %s
    	Channel Map: %s
    	Format: %s
    	Corked: %s
    	Mute: %s
    	Volume: %s
    	        balance %0.2f
    	Buffer Latency: %0.0f usec
    	Sink Latency: %0.0f usec
    	Resample method: %s
    	Properties:
    		%s
uk: Вхідний канал приймача даних №%u
    	Драйвер: %s
    	Модуль-власник: %s
    	Клієнт: %s
    	Приймач: %u
    	Частотна специфікація: %s
    	Карта каналів: %s
    	Формат: %s
    	Стан призупинення: %s
    	Стан вимикання: %s
    	Гучність: %s
    	        баланс %0.2f
    	Латентність буфера: %0.0f мкс
    	Латентність приймача: %0.0f мкс
    	Метод зміни частоти: %s
    	Властивості:
    		%s

en: Sink: %s
uk: Приймач: %s

en: Source #%u
    	State: %s
    	Name: %s
    	Description: %s
    	Driver: %s
    	Sample Specification: %s
    	Channel Map: %s
    	Owner Module: %u
    	Mute: %s
    	Volume: %s
    	        balance %0.2f
    	Base Volume: %s
    	Monitor of Sink: %s
    	Latency: %0.0f usec, configured %0.0f usec
    	Flags: %s%s%s%s%s%s
    	Properties:
    		%s
uk: Джерело №%u
    	Стан: %s
    	Назва: %s
    	Опис: %s
    	Драйвер: %s
    	Частотна специфікація: %s
    	Карта каналів: %s
    	Модуль-власник: %u
    	Стан вимикання: %s
    	Гучність: %s
    	        баланс %0.2f
    	Базова гучність: %s
    	Спостереження: %s
    	Латентність: %0.0f мкс, налаштовано %0.0f мкс
    	Прапорці: %s%s%s%s%s%s
    	Властивості:
    		%s

en: Source Output #%u
    	Driver: %s
    	Owner Module: %s
    	Client: %s
    	Source: %u
    	Sample Specification: %s
    	Channel Map: %s
    	Format: %s
    	Corked: %s
    	Mute: %s
    	Volume: %s
    	        balance %0.2f
    	Buffer Latency: %0.0f usec
    	Source Latency: %0.0f usec
    	Resample method: %s
    	Properties:
    		%s
uk: Відтворення джерела #%u
    	Драйвер: %s
    	Модуль-власник: %s
    	Клієнт: %s
    	Джерело: %u
    	Частотна специфікація: %s
    	Карта каналів: %s
    	Формат: %s
    	Стан призупинення: %s
    	Стан вимикання: %s
    	Гучність: %s
    	          баланс %0.2f
    	Латентність буфера: %0.0f мкс
    	Латентність джерела: %0.0f мкс
    	Спосіб зміни частоти: %s
    	Властивості:
    		%s

en: Source: %s
uk: Джерело: %s

en: Speaker
uk: Гучномовець

en: Speakers
uk: Гучномовці

en: Specify nothing, or one of: %s
uk: Нічого не вказуйте або вкажіть один з варіантів: %s

en: Start the PulseAudio Sound System
uk: Запустити звукову систему PulseAudio

en: Stereo
uk: Стерео

en: Stream buffer attributes changed.%s
uk: Недовантаження потоку. %s

en: Stream device resumed.%s
uk: Відновлено пристрій потоку. %s

en: Stream device suspended.%s
uk: Призупинено пристрій потоку. %s

en: Stream error: %s
uk: Помилка потоку: %s

en: Stream moved to device %s (%u, %ssuspended).%s
uk: Потік пересунуто на пристрій %s (%u, %s призупинено). %s

en: Stream overrun.%s
uk: Перевантаження потоку. %s

en: Stream started.%s
uk: Потік запущено. %s

en: Stream successfully created.
uk: Потік було успішно створено.

en: Stream underrun.%s
uk: Недовантаження потоку. %s

en: Subwoofer
uk: Низькочастотний динамік

en: Surround 4.0
uk: Об'ємний 4.0

en: Surround 4.1
uk: Об'ємний 4.1

en: Surround 5.0
uk: Об'ємний 5.0

en: Surround 5.1
uk: Об'ємний 5.1

en: Surround 7.1
uk: Об'ємний 7.1

en: System mode refused for non-root user. Only starting the D-Bus server lookup service.
uk: Запуск у системному режимі для неадміністративного користувача неможливий. Буде запущено лише службу виявлення пристроїв сервера D-Bus.

en: System wide mode unsupported on this platform.
uk: Загальносистемний режим не підтримується на цій платформі.

en: TARGET
uk: ПРИЗНАЧЕННЯ

en: Telephony Duplex (HSP/HFP)
uk: Телефонний дуплекс (HSP/HFP)

en: The specified default channel map has a different number of channels than the specified default number of channels.
uk: У вказаній типовій карті каналів визначається інша кількість каналів, ніж типова кількість каналів.

en: This program is not intended to be run as root (unless --system is specified).
uk: Цю програму не призначено для запуску від імені користувача root (якщо не вказано параметра --system).

en: Time: %0.3f sec; Latency: %0.0f usec.
uk: Час: %0.3f сек.; Латентність: %0.0f мкс.

en: Timeout
uk: Перевищення часу очікування

en: Too large
uk: Завеликий

en: Too many arguments.
uk: Забагато аргументів.

en: Top Center
uk: Верхній центральний

en: Top Front Center
uk: Верхній передній центральний

en: Top Front Left
uk: Верхній передній лівий

en: Top Front Right
uk: Верхній передній правий

en: Top Rear Center
uk: Верхній задній центральний

en: Top Rear Left
uk: Верхній задній лівий

en: Top Rear Right
uk: Верхній задній правий

en: Tried to open target file '%s', '%s.1', '%s.2' ... '%s.%d', but all failed.
uk: Було виконано спроби відкрити файли призначення «%s», «%s.1», «%s.2» ... «%s.%d», але усі вони завершилися невдачею.

en: Tunnel for %s@%s
uk: Тунель для %s@%s

en: Tunnel to %s/%s
uk: Тунель до %s/%s

en: Unknown command
uk: Невідома команда

en: Unknown error code
uk: Помилка з невідомим кодом

en: Unknown file format %s.
uk: Невідомий формат файлів %s.

en: Usage: %s
uk: Використання: %s

en: User Name: %s
    Host Name: %s
    Server Name: %s
    Server Version: %s
    Default Sample Specification: %s
    Default Channel Map: %s
    Default Sink: %s
    Default Source: %s
    Cookie: %04x:%04x
uk: Користувач: %s
    Назва вузла: %s
    Назва сервера: %s
    Версія сервера: %s
    Типова частотна специфікація: %s
    Типова карта каналів: %s
    Типовий приймач: %s
    Типове джерело: %s
    Кука: %04x:%04x

en: User-configured server at %s, refusing to start/autospawn.
uk: Налаштований користувачем сервер на %s, не вдалося запустити/автоматично відновити роботу.

en: User-configured server at %s, which appears to be local. Probing deeper.
uk: Налаштований користувачем сервер на %s, який, здається, є локальним. Виконуємо докладнішу діагностику.

en: Using sample spec '%s', channel map '%s'.
uk: Використання частотної специфікації «%s», карта каналів «%s».

en: Version: %s
uk: Версія: %s

en: Video
uk: Відео

en: Virtual LADSPA sink
uk: Віртуальний приймач LADSPA

en: Virtual surround sink
uk: Віртуальний навколишній приймач

en: Volume outside permissible range.
uk: Гучність поза межами дозволеного діапазону.

en: WARNING: Child process terminated by signal %u
uk: ПОПЕРЕДЖЕННЯ: виконання дочірнього процесу було перервано з сигналом %u

en: WARNING: Sound server is not local, not suspending.
uk: ПОПЕРЕДЖЕННЯ: звуковий сервер не є локальним, його не можна призупинити.

en: Warning: Failed to determine channel map from file.
uk: Попередження: не вдалося отримати дані щодо карти каналів з файла.

en: Warning: Failed to determine sample specification from file.
uk: Попередження: не вдалося отримати дані щодо частотної специфікації з файла.

en: Warning: Received more uncork requests than cork requests.
uk: Попередження: отримано більше запитів щодо розблокування, ніж запитів щодо блокування.

en: Warning: failed to write channel map to file.
uk: Попередження: не вдалося записати карту каналів до файла.

en: Warning: specified sample specification will be overwritten with specification from file.
uk: Попередження: вказану частотну специфікацію буде перезаписано специфікацією з файла.

en: XDG_RUNTIME_DIR (%s) is not owned by us (uid %d), but by uid %d! (This could e g happen if you try to connect to a non-root PulseAudio as a root user, over the native protocol. Don't do that.)
uk: XDG_RUNTIME_DIR (%s) не належить нашому користувачу (uid %d), а належить користувачу uid %d! (Таке, наприклад, може трапитися, якщо ви намагаєтеся встановити з’єднання із PulseAudio, запущеного не від імені користувача root, від імені користувача root за допомогою вбудованого протоколу. Не робіть так.)

en: You have to specify a card name/index and a profile name
uk: Вам слід вказати назву/номер карти і назву профілю

en: You have to specify a card name/index, a port name and a latency offset
uk: Вам слід вказати назву/номер карти, назву порту і зсув латентності

en: You have to specify a module index or name
uk: Вам слід вказати номер або назву модуля

en: You have to specify a module name and arguments.
uk: Вам слід вказати назву модуля і аргументи.

en: You have to specify a sample name to play
uk: Вам слід вказати назву зразкового файла, який слід відтворити

en: You have to specify a sample name to remove
uk: Вам слід вказати назву зразкового файла, який слід вилучити

en: You have to specify a sink index and a semicolon-separated list of supported formats
uk: Вам слід вказати номер приймача та список підтримуваних каналів, відокремлених комами

en: You have to specify a sink input index and a mute action (0, 1, or 'toggle')
uk: Вам слід вказати індекс входу приймача і значення вимикання звуку (0, 1 або «toggle»)

en: You have to specify a sink input index and a sink
uk: Вам слід вказати номер вхідного каналу приймача даних і приймач

en: You have to specify a sink input index and a volume
uk: Вам слід вказати номер вхідного каналу приймача даних і гучність

en: You have to specify a sink name
uk: Вам слід вказати назву приймача

en: You have to specify a sink name/index and a mute action (0, 1, or 'toggle')
uk: Вам слід вказати назву/номер приймача і значення вимикання звуку (0, 1 або «toggle»)

en: You have to specify a sink name/index and a port name
uk: Вам слід вказати назву/номер приймача і назву порту

en: You have to specify a sink name/index and a volume
uk: Вам слід вказати назву/номер приймача і гучність

en: You have to specify a source name
uk: Вам слід вказати назву джерела

en: You have to specify a source name/index and a mute action (0, 1, or 'toggle')
uk: Вам слід вказати назву/номер джерела і значення вимикання звуку (0, 1 або «toggle»)

en: You have to specify a source name/index and a port name
uk: Вам слід вказати назву/номер джерела і назву порту

en: You have to specify a source name/index and a volume
uk: Вам слід вказати назву/номер джерела і гучність

en: You have to specify a source output index and a mute action (0, 1, or 'toggle')
uk: Вам слід вказати індекс виходу джерела і значення вимикання звуку (0, 1 або «toggle»)

en: You have to specify a source output index and a source
uk: Вам слід вказати номер джерела відтворення і джерело

en: You have to specify a source output index and a volume
uk: Вам слід вказати номер каналу відтворення і гучність

en: You may not specify more than one sink. You have to specify a boolean value.
uk: Не можна вказувати більше одного приймача. Вам слід вказати булівське значення.

en: You may not specify more than one source. You have to specify a boolean value.
uk: Не можна вказувати більше одного джерела. Вам слід вказати булівське значення.

en: [%s:%u] Invalid channel map '%s'.
uk: [%s:%u] Некоректна карта каналів «%s»'.

en: [%s:%u] Invalid fragment size '%s'.
uk: [%s:%u] Некоректний розмір фрагмента «%s».

en: [%s:%u] Invalid log level '%s'.
uk: [%s:%u] Некоректний рівень журналювання «%s».

en: [%s:%u] Invalid log target '%s'.
uk: [%s:%u] Некоректний журнал «%s».

en: [%s:%u] Invalid nice level '%s'.
uk: [%s:%u] Некоректний рівень nice «%s».

en: [%s:%u] Invalid number of fragments '%s'.
uk: [%s:%u] Некоректна кількість фрагментів «%s».

en: [%s:%u] Invalid resample method '%s'.
uk: [%s:%u] Некоректний метод зміни частотних характеристик «%s».

en: [%s:%u] Invalid rlimit '%s'.
uk: [%s:%u] Некоректне значення rlimit «%s».

en: [%s:%u] Invalid sample channels '%s'.
uk: [%s:%u] Некоректні канали фрагмента «%s».

en: [%s:%u] Invalid sample format '%s'.
uk: [%s:%u] Некоректний формат фрагмента «%s».

en: [%s:%u] Invalid sample rate '%s'.
uk: [%s:%u] Некоректна частота вибірки «%s».

en: [%s:%u] Invalid server type '%s'.
uk: [%s:%u] Некоректний тип сервера «%s».

en: [TYPE]
uk: [ТИП]

en: [options]
uk: [параметри]

en: autoclean=<automatically unload unused filters?>
uk: autoclean=<чи слід автоматично вивантажувати невикористані фільтри?>

en: bidirectional
uk: двобічний

en: card
uk: картка

en: change
uk: змінити

en: client
uk: клієнт

en: fork() failed: %s
uk: Спроба виконання fork() завершилася невдало: %s

en: input
uk: вхід

en: invalid
uk: некоректний

en: io_new() failed.
uk: Спроба виконання io_new() завершилася невдало.

en: module
uk: модуль

en: n/a
uk: н/д

en: new
uk: створити

en: no
uk: ні

en: not
uk: не

en: output
uk: вихід

en: pa_context_connect() failed: %s
uk: Спроба виконання pa_context_connect() завершилася невдало: %s

en: pa_context_new() failed.
uk: Спроба виконання pa_context_new() завершилася невдало.

en: pa_context_new() failed.
uk: Спроба виконання pa_context_new() завершилася невдало.

en: pa_context_rttime_new() failed.
uk: Спроба виконання pa_context_new() завершилася невдало.

en: pa_core_new() failed.
uk: Спроба виконання pa_core_new() зазнала невдачі.

en: pa_mainloop_new() failed.
uk: Спроба виконання pa_mainloop_new() завершилася невдало.

en: pa_mainloop_new() failed.
uk: Спроба виконання pa_mainloop_new() завершилася невдало.

en: pa_mainloop_run() failed.
uk: Спроба виконання pa_mainloop_run() завершилася невдало.

en: pa_mainloop_run() failed.
uk: Спроба виконання pa_mainloop_run() завершилася невдало.

en: pa_pid_file_create() failed.
uk: Спроба виконання pa_pid_file_create() зазнала невдачі.

en: pa_stream_begin_write() failed: %s
uk: Спроба виконання pa_stream_write() завершилася невдало: %s

en: pa_stream_connect_playback() failed: %s
uk: Спроба виконання pa_stream_connect_playback() зазнала невдачі: %s

en: pa_stream_connect_record() failed: %s
uk: Спроба виконання pa_stream_connect_record() зазнала невдачі: %s

en: pa_stream_get_buffer_attr() failed: %s
uk: Спроба виконання pa_stream_get_buffer_attr() завершилася невдало: %s

en: pa_stream_new() failed: %s
uk: Спроба виконання pa_stream_new() зазнала невдачі: %s

en: pa_stream_peek() failed: %s
uk: Спроба виконання pa_stream_peek() завершилася невдало: %s

en: pa_stream_update_timing_info() failed: %s
uk: Помилка pa_stream_update_timing_info(): %s

en: pa_stream_write() failed: %s
uk: Спроба виконання pa_stream_write() завершилася невдало: %s

en: pacat %s
    Compiled with libpulse %s
    Linked with libpulse %s
uk: pacat %s
    Зібрано з libpulse %s
    З’єднано з libpulse %s

en: pacmd %s
    Compiled with libpulse %s
    Linked with libpulse %s
uk: pacmd %s
    Зібрано з libpulse %s
    З’єднано з libpulse %s

en: pactl %s
    Compiled with libpulse %s
    Linked with libpulse %s
uk: pactl %s
    Зібрано з libpulse %s
    З’єднано з libpulse %s

en: pasuspender %s
    Compiled with libpulse %s
    Linked with libpulse %s
uk: pasuspender %s
    Зібрано з libpulse %s
    З’єднано з libpulse %s

en: pipe() failed: %s
uk: Спроба виконання pipe() завершилася невдало: %s

en: playback
uk: відтворення

en: read() failed: %s
uk: Спроба виконання read() завершилася невдало: %s

en: recording
uk: запис

en: remove
uk: вилучити

en: sample-cache
uk: кеш семплів

en: server
uk: сервер

en: setsid() failed: %s
uk: Спроба виконання setsid() завершилася невдало: %s

en: sink
uk: приймач

en: sink-input
uk: вхід приймача

en: sink_name=<name for the sink> sink_properties=<properties for the sink> master=<name of sink to filter> format=<sample format> rate=<sample rate> channels=<number of channels> channel_map=<channel map> use_volume_sharing=<yes or no> force_flat_volume=<yes or no> hrir=/path/to/left_hrir.wav
uk: sink_name=<назва приймача> sink_properties=<властивості приймача> master=<назва приймача для фільтрування> format=<формат фрагмента> rate=<частота вибірки> channels=<кількість каналів> channel_map=<карта каналів> use_volume_sharing=<yes або no> force_flat_volume=<yes або no> hrir=/шлях/до/лівого_hrir.wav

en: sink_name=<name for the sink> sink_properties=<properties for the sink> master=<name of sink to filter> format=<sample format> rate=<sample rate> channels=<number of channels> channel_map=<input channel map> plugin=<ladspa plugin name> label=<ladspa plugin label> control=<comma separated list of input control values> input_ladspaport_map=<comma separated list of input LADSPA port names> output_ladspaport_map=<comma separated list of output LADSPA port names>
uk: sink_name=<назва приймача> sink_properties=<властивості приймача> master=<назва приймача для фільтрування> format=<формат фрагмента> rate=<частота вибірки> channels=<кількість каналів> channel_map=<карта каналів вхідних даних> plugin=<назва додатка ladspa> label=<мітка додатка ladspa> control=<розділений комами список значень вхідних параметрів> input_ladspaport_map=<список назв портів вхідних даних LADSPA, відокремлених комами> output_ladspaport_map=<список назв портів вихідних даних LADSPA, відокремлених комами>

en: sink_name=<name of the sink> sink_properties=<properties for the sink> sink_master=<sink to connect to> format=<sample format> rate=<sample rate> channels=<number of channels> channel_map=<channel map> autoloaded=<set if this module is being loaded automatically> use_volume_sharing=<yes or no>
uk: sink_name=<назва приймача> sink_properties=<властивості приймача> sink_master=<назва приймача, з яким слід встановти з’єднання> format=<формат фрагмента> rate=<частота вибірки> channels=<кількість каналів> channel_map=<карта каналів> autoloaded=<визначити, чи слід завантажувати цей модуль у автоматичному режимі> use_volume_sharing=<yes або no>

en: snd_pcm_avail() returned a value that is exceptionally large: %lu bytes (%lu ms).
    Most likely this is a bug in the ALSA driver '%s'. Please report this issue to the ALSA developers.
uk: Функція snd_pcm_avail() повернула винятково велике значення: %lu байтів (%lu мс).
    Ймовірно, ви натрапили на ваду у драйвері ALSA «%s». Будь ласка, повідомте про цю ваду розробникам ALSA.

en: snd_pcm_avail_delay() returned strange values: delay %lu is less than avail %lu.
    Most likely this is a bug in the ALSA driver '%s'. Please report this issue to the ALSA developers.
uk: snd_pcm_avail_delay() повернуто дивні значення: затримка %lu є меншою за доступну, %lu.
    Ймовірно, це пов’язано з вадою у драйвері ALSA «%s». Будь ласка, повідомте про цю ваду розробникам ALSA.

en: snd_pcm_delay() returned a value that is exceptionally large: %li bytes (%s%lu ms).
    Most likely this is a bug in the ALSA driver '%s'. Please report this issue to the ALSA developers.
uk: Функція snd_pcm_delay() повернула винятково велике значення: %li байтів (%s%lu мс).
    Ймовірно, ви натрапили на ваду у драйвері ALSA «%s». Будь ласка, повідомте про цю ваду розробникам ALSA.

en: snd_pcm_mmap_begin() returned a value that is exceptionally large: %lu bytes (%lu ms).
    Most likely this is a bug in the ALSA driver '%s'. Please report this issue to the ALSA developers.
uk: Функція snd_pcm_mmap_begin() повернула винятково велике значення: %lu байтів (%lu мс).
    Ймовірно, ви натрапили на ваду у драйвері ALSA «%s». Будь ласка, повідомте про цю ваду розробникам ALSA.

en: source
uk: джерело

en: source-output
uk: відтворення джерела

en: source_name=<name for the source> source_properties=<properties for the source> source_master=<name of source to filter> sink_name=<name for the sink> sink_properties=<properties for the sink> sink_master=<name of sink to filter> adjust_time=<how often to readjust rates in s> adjust_threshold=<how much drift to readjust after in ms> format=<sample format> rate=<sample rate> channels=<number of channels> channel_map=<channel map> aec_method=<implementation to use> aec_args=<parameters for the AEC engine> save_aec=<save AEC data in /tmp> autoloaded=<set if this module is being loaded automatically> use_volume_sharing=<yes or no>
uk: source_name=<назва джерела> source_properties=<властивості джерела> source_master=<назва джерелад для фільтрування> sink_name=<назва приймача> sink_properties=<властивості приймача> sink_master=<назва приймача для фільтрування> adjust_time=<частота коригування швидкостей у секундах> adjust_threshold=<тривалість зсуву у мс, яку слід узгодити> format=<формат фрагмента> rate=<частота дискретизації> channels=<кількість каналів> channel_map=<карта каналів> aec_method=<реалізація обробки> aec_args=<параметри рушія придушення луни> save_aec=<чи слід зберігати дані придушення луни до /tmp> autoloaded=<визначити, чи слід завантажувати модуль у автоматичному режимі> use_volume_sharing=<yes або no>

en: unknown
uk: невідомий

en: write() failed: %s
uk: Спроба виконання write() завершилася невдало: %s

en: xcb_connect() failed
uk: помилка xcb_connect()

en: xcb_connection_has_error() returned true
uk: xcb_connection_has_error() повернуто true

en: yes
uk: так
